Tisztelt Szülő(k)!

A mellékletként szereplő közétkeztetési nyilatkozat már a 2020/2021-es tanévre vonatkozik. Szeretnénk felmérni előzetesen, hogy az Egri Dobó István Gimnáziumban  tanuló gyermekek közül a következő tanévben mely gyermek(ek) szeretné igénybe venni a közétkeztetés keretén belül az ebéd igénylését. Természetesen akár a nyári hónapok alatt, akár a következő tanév alatt is lemondható és megrendelhető az étkezés, de a zökkenőmentes iskolakezdés miatt, valamint az étkezés folytonosságának biztosítása miatt mérjük fel az igényeket. Kérjük, töltse le a szülői nyilatkozatot és a normatív nyilatkozatot, amelyekben a kért adatokat  figyelmesen olvassa el és töltse ki. A kitöltött nyilatkozatokat június 30-ig kérném visszaküldeni az alább található e-mail címre. Mivel ez egy előzetes felmérés és a kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel másképp most nem tudjuk felmérni az étkezés igénylését, így szeptember első napjaiban eredeti aláírt papírokat kérünk vissza a megjelölt normatív igazolásokkal mellékelve. Az igazolások hiányában kizárólag teljes áron tudjuk biztosítani a gyermek(ek) étkezését. Ha 2020. szeptemberéig a kedvezményre jogosító igazolás lejár, úgy legkésőbb az első iskolai napon kérjük behozni a folytatólagos igazolást az iskola gazdasági irodájába.   A készpénzes menzafizetési napok szeptember hónaptól az iskola honlapján található „Menza információk” alatt nyomon követhetőek, valamint az iskolai faliújságra is kikerül. Átutalásos fizetési mód választásnál minden hónap 10-ig osztályfőnökön keresztül juttatjuk el a gyermek(ek) részére a számlákat. Az ebédlemondás a tárgynapot megelőző nap 9,30 óráig lehetséges a következő elérhetőségeken:

Szabó Andrea   36/312-717 / 12-es mellék

vagy a 30/324-5131 telefonszámon,

illetve e-mail cím: szabo.andrea@ekvi.hu

Amennyiben kérdésük - észrevételük van az étkezéssel, nyilatkozatokkal kapcsolatosan, úgy állok rendelkezésükre a fentebb található elérhetőségeken.

Üdvözlettel:  Szabó Andrea

Közétkeztetési csoportvezető Egri Közszolgáltatások Városi Intézménye

3300 Eger, Bem tábornok u. 3.

30/ 324 51 31

szabo.andrea@ekvi.hu szandi@ekvi.hu