Felvételi tájékoztató 2021/2022-es tanévre

Ezen a lapon a beiskolázással, a felvételi anyagával, a felvételi időpontjaival, a pontszámok számításának módjával és az egyes tagozatokra felvett tanulók névsoraival kapcsolatban kaphat információkat.

Az oldal tartalma, a beiskolázási időszak aktualitásainak függvényében bővül, frissül.

Teljes beiskolázási tájékoztató

Információ a 2020/2021. tanévben zajló felvételi jelentkezési eljárásról

Tisztelt Szülők! Kedves Felvételizők!

Felhívjuk a figyelmüket, hogy kézzel kitöltött felvételi lapok feldolgozására nincs lehetőség a 2020/21-es felvételi időszakban, ezért NE HASZNÁLJÁK az interneten különböző honlapokon megtalálható, a korábbi tanévek felvételi lapjának nyomtatványait.

A 8. osztályosok számára az általános iskolák koordinálják a felvételi jelentkezést.

Az egyéni jelentkezők (6. osztályosok) a KIFIR elektronikus adatlapkitöltő program egyéni jelentkezők számára készült felületén tudják kitölteni jelentkezési lapjukat. Az eljárásrend és a program elérhetősége ezen az oldalon találhatók.

A kinyomtatott felvételi lapokat írják alá (mindkét szülő!), majd (könyvelt postai küldeményként) legkésőbb 2021. február 19-én (éjfélig) adják postára.

A szóbeli felvételi és a szóbeli elbeszélgetések időpontjáról elektronikus levélben értesítjük a szülőket 2021. február 24-ig.

A központi írásbeli felvételi vizsgára való jelentkezési lap ITT érhető el.

Tájékoztató a felvételi lapok aláírásáról ITT olvasható.

Tisztelt Szülők, kedves Hatodikosok és Nyolcadikosok!

Az Egri Dobó István Gimnázium a 2021/2022-es tanévben is várja a diákokat az alábbi tagozatokra:

4 évfolyamos szerkezetben:

6 évfolyamos szerkezetben:

Beiskolázási tájékoztatók

Tájékoztató prospektusainkat keresse gyermeke iskolájában és az Egri Dobó István Gimnázium portáján!

Beiskolázási tájékoztató a szülőknek online formában. Tagozatainkat bemutató videóink 2020. november elejétől megtekinthetők az iskola honlapján.

Beiskolázási tájékoztató a diákoknak online formában. Kisfilmjeink 2020. november elejétől megtekinthetők az iskola honlapján és a közösségi médián keresztül.

Kérjük, hogy válasszon az alábbi menükből!

6. osztályosok számára

8. osztályosok számára

Beiskolázási tájékoztató

Felvételi tájékoztató

A 6 évfolyamos szerkezet osztálya:

Segédanyagok a felkészüléshez:

Minta feladatsorok:

Beiskolázási tájékoztató

Felvételi tájékoztató

A 4 évfolyamos szerkezet osztályai:

Segédanyagok a felkészüléshez:

Minta feladatsorok:

Tantárgyi online/levelezős versenyek

Bemutatkozó videók

Tisztelt Szülők, kedves Hatodikosok és Nyolcadikosok!

Iskolánkat bemutató kisfilmjeink közül az elsőben betekintést adunk az iskola diákságának mindennapjaiba.

A másodikban az iskolában zajló szakmai munkából szeretnénk ízelítőt adni.

Tagozatainkat, illetve a tagozatokra való jelentkezést bemutató videóink itt tekinthetőek meg:
6 évfolyamos tehetséggondozó gimnáziumi képzés Idegen nyelvi tagozat (angol-német/olasz) Biológia tagozat
Általános tagozat Reáltagozat (matematika-fizika/informatika) Humán tagozat (magyar-történelem)

A beiskolázással, felvételivel kapcsolatos további részletes információt, segédanyagokat a beiskolázási oldalunkon kaphatnak.